کنفرانس توسعه بنادرخاورمیانه

دومین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی توسعه بنادر خاورمیانه در کشور عمان (شهر مسقط) در تاریخ ۲۶ و ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد. این کنفرانس در یک رویداد بین المللی می باشد که رشد و توسعه بنادر خاورمیانه بخصوص منطقه خلیج فارس را برای دومین بار برگزار می گردد. هدف از برگزاری این کنفرانس، همه ی جنبه های توسعه با اهداف و رویکرد رقابتی سازنده در جهت افزایش و بهبود رونق اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی با شعار ” بنادر، آینده ما هستند” می باشد که در دو روز متمایز برگزار می گردد . این کنفرانس ، پنجره ای به سوی ارتقا سطح تجهیزات ، خدمات و تسهیلات بنادر و همچنین فرصتی برای توسعه های بیشتر و بهتر تجارت و سرمایه گذاری مناسب تر است. این رویداد توسط شرکت IQPC WORLD WIDE به عنوان یکی از معتبرترین موسسات برگزار کننده سمینار و همایش های بین المللی برگزار می گردد که نمایندگی این شرکت در ایران را شرکت راه ابریشم دریایی بر عهده دارد.

این کنفرانس در روز اول با محوریت بررسی برنامه های توسعه آینده از بنادر سراسر خاورمیانه و خلیج فارس و روز دوم که به نام “IRAN DAY” نام گذاری گردیده است با حضور پر شمار مسئولین و مدیران ارشد بنادر کشورهای حوزه خاورمیانه ، مدیران خطوط برتر کشتیرانی، فورواردر ها ، پایانه داران معتبر بندری و … نسبت به معرفی فرصتهای اقتصادی و توانایی های موجود در کشور های حوزه ی خلیج فارس در این کنفرانس تخصصی اقدام خواهد شد که هدف آن پرداختن به چالش ها، ظرفیت ها و فرصت های مباحثه در جهت سرمایه گذاری و مزایای فعالیت در بنادر کشور به کلیه گروه های ذینفع می باشد. موارد و مسائل مورد بحث در دومین روز کنفرانس (روز ایران) عبارتند از:

• معرفی و اعلام برنامه پروژه پنج بندر مهم ایران ( بندر شهید رجایی ، بندر امام خمینی، بندر چابهار، بندر بوشهر و بندر امیر آباد)

• سنجش روش های ممکن برای ارائه خدمات مشترک مورد نیاز به عنوان یک اپراتور حمل و نقل مولتی مودال

• بحث در مورد بنادر و دریا ، نیاز ها و امکانات • بررسی بهترین استراتژی توسعه و سرمایه گذاری بنادر ایران بعد از تحریم و…

درباره نویسنده

client-photo-1
مدیر سایت
من رامین دوروزه هستم طراح سایت های فروشگاهی

دیدگاه

پاسخی بگذارید