هتل سامرست (منطقه القبراء)

هتل سامرست

(منطقه القبراء)

 

 

هتل سامرست مجموعه ادغام شده با بازار Panorama Mall است که در زیر ساختمان هتل واقع شده است.  این هتل که در منطقه تجاری و شلوغ  بوشار ساخته شده است، که درست در نزدیکی منطقه دیپلماتیک، املاک صنعتی غلا و در مسیر بین راه CBD و فرودگاه بین المللی مسقط واقع شده است.

این هتل چهار ستاره در بین مکان های توریستی و تفریحی زیادی از قبیل بازار بزرگ مسقط، مجتمع ورزشی سلطان قبوس، ساحل القبراء و مسجد بزرگ سلطان قبوس، قرار گفته که تا رسیدن به هریک از این مکان ها فقط ۵ دقیقه فاصله می باشد.

سامرست پانوراما مسکات، که ایده آل برای مسافران تجاری یا افرادی است که برای تعطیلات با خانواده هایشان برنامه ریزی کرده اند، مجموعه ای از سوئیت های شیک، یک و دو خوابه را ارائه می دهد. مهمان ها در این اتاقها راحتی خانه و خانه و شیوه زندگی متعادل را از طریق طیف گسترده ای از امکانات تفریحی و فعالیت های این هتل تجربه خواهند کرد.

برنامه ی مکملی که شامل خدمات روزانه رفت و آمد به در ساحل شاتی قروم، غار، منطقه رستورانی، مطرح- قدیمیترین بازاردر امتداد کرنیش (جاده های ساحلی) هستند نیز توسط هتل به شما ارائه می گردد.

امکانات اقامتی/ تفریحی شامل کافه، رستوران و سالن مهمان می باشد. مسافران همچنین روز خود را با استراحت در کنار استخر و یا با جنب و جوش در مرکز تناسب اندام به پایان برسانید. ساختمان یکپارچه سامرست پانوراما مسقط با بازار خود تمام خواسته های شما را برآورده می کند.

درباره ی نویسنده

client-photo-1
مدیر سایت
من رامین دوروزه هستم طراح سایت های فروشگاهی

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید